Omega adventure team

Informacje o projekcie

   Skąd nasze zamiłowanie do jachtów typu Omega ??? - są małe, zwinne i przy najmniejszych podmuchach wiatru potrafią szybko pływać. Natomiast kiedy wiatr się wzmaga dostarczają na prawdę dużych dawek adrenaliny! Z powodzeniem pozwalają ścigać się w regatach, co oczywiście robimy i możemy już się pochwalić małymi sportowymi sukcesami.

   Początki śródlądowej przygody dla prawie każdego polskiego żeglarza związane są z Omegami bo przez długi czas odbywały się na nich egzaminy żeglarskie, a do tej pory według wielu są one najlepszymi jachtami szkoleniowymi. My również szkoliliśmy się na tych konstrukcjach i odbyliśmy na nich wiele krótkich i długich turystycznych rejsów.

   Jeżeli warunki pogodowe na to pozwalają staramy się jak najczęściej jeździć na najbliższe nam - Jezioro Rożnowskie. Cel jest jeden - choć na chwilę oderwać się od codziennych obowiązków i poczuć wiatr we włosach ! W chwili obecnej naszą bazą wypadową jest Zatoka Bartkowska.

   Dzięki Funduszom Europejskim, Fundacji MILA, oraz zaangażowaniu naszych członków i naszym przyjaciołom z innych stowarzyszeń mamy możliwość zaproszenia na rejsy Omegą ze sternikiem po Jeziorze Rożnowskim, napisz do nas aby uzyskać więcej informacji.

Numery rejestracyjne:

Registration numbers:

  • KRS 0000531232
  • NIP 9930656573
  • REGON 360426562

Pozostańmy w kontakcie

Skorzystaj z poniższych danych:

Zaprzyjaźnione firmy i organizacje:

Na co dzień wspierają nas:

© Copyright 2015 All rights reserved. www.amfoto.org